Nasz zespół

NASZA KADRA

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, kreatywnych, twórczych a przede wszystkim wykształconych nauczycielek, które zapewniają poczucie akceptacji i wzajemnego szacunku, dbających o ciepłą i rodzinną atmosferę w Przedszkolu oraz jak najlepsze warunki dla prawidłowego rozwoju naszych przedszkolaków.

W przedszkolu istnieje system kontroli metodycznej działań nauczycieli. Dyrektor przedszkola Alicja Śliwińska , sprawuje pieczę nad przestrzeganiem wysokiego poziomu prowadzenia zajęć zgodnie z wytycznymi programowymi. Dzięki temu zachowujemy najwyższą jakość edukacji i opieki.

KIEROWNIK PLACÓWKI: PAULINA SŁOŻYŃSKA

LISTA NAUCZYCIELI PRZEDSZKOLA HAPPYLAND

ZUZANNA FRANAS – grupa SKRZATY

MARTA FROŃ – grupa MOTYLKI

KATARZYNA JURCZAK – grupa ŻABKI

MONIKA PAWŁUSIK – grupa KRASNALE

MARTA DOBRZYŃSKA- grupa BIEDRONKI

JUSTYNA ŚLIWIŃSKA – LOGOPEDA/ NAUCZYCIEL

DANUTA NIEPLA – NAUCZYCIEL RELIGII

WOJCIECH KORZENIOWSKI – terapeuta dzieci z autyzmem/afazją

Język angielski (2 razy w tygodniu) – współpracujemy ze Szkołą Językową z Głogowa, rytmika z nauką tańca (1 raz w tygodniu)- współpracujemy z Agencją Eventową Showtime ze Wschowy.