Nasz zespół

NASZA KADRA

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, kreatywnych, twórczych a przede wszystkim wykształconych nauczycielek, które zapewniają poczucie akceptacji i wzajemnego szacunku, dbających o ciepłą i rodzinną atmosferę w Przedszkolu oraz jak najlepsze warunki dla prawidłowego rozwoju naszych przedszkolaków.

W przedszkolu istnieje system kontroli metodycznej działań nauczycieli. Dyrektor przedszkola Alicja Śliwińska , sprawuje pieczę nad przestrzeganiem wysokiego poziomu prowadzenia zajęć zgodnie z wytycznymi programowymi. Dzięki temu zachowujemy najwyższą jakość edukacji i opieki.

KIEROWNIK PLACÓWKI: AGNIESZKA JĘDRZEJEWSKA

LISTA NAUCZYCIELI PRZEDSZKOLA HAPPYLAND

ZUZANNA FRANAS – grupa SKRZATY

MARTA FROŃ – grupa MOTYLKI

KATARZYNA JURCZAK – grupa KRASNALE

MONIKA PAWŁUSIK – grupa ELFY

MAŁGORZATA PIETROWIAK – grupa RYBKI

MAGDALENA MIEŻOWIEC – LOGOPEDA/PEDAGOG

JUSTYNA ŚLIWIŃSKA – LOGOPEDA/ NAUCZYCIEL

DANUTA NIEPLA – NAUCZYCIEL RELIGII

Enkhzaya Lkhagvadorj – PSYCHOLOG/TERAPEUTA DZIECI Z AUTYZMEM

Język angielski (3 razy w tygodniu) – współpracujemy z Akademią Centrum Edukacji ze Sławy, rytmika z nauką tańca (1 raz w tygodniu)- współpracujemy z Agencją Eventową Showtime ze Wschowy.